تبلیغات
دوست داران نقشه برداری - دانلود نرم افراز Autodesk AutoCAD Civil 3D 2016
دوست داران نقشه برداری
انجمن علمی نقشه برداری دانشگاه صنعتی سیرجان
دوست داران نقشه برداری.:.:.:.:.:.وبلاگ انجمن علمی نقشه برداری دانشگاه صنعتی سیرجان


مرتبه
تاریخ : یکشنبه 30 فروردین 1394
ابتدا با استفاده از نرم افزارهایی مثل DAEMON Tools یا UltraISO و یا PowerISO از طریق درایو مجازی ایمیج برنامه را Mount کنید. سپس نصب نرم‌افزار را با اجرای فایل Setup و کلیک روی Install آغاز کنید. در صفحه‌ی مربوط به نوع لایسنس و سریال و در قسمت License Type باید گزینه‌ی پیش‌فرض که Stand-Anlone است انتخاب شده باشد. از سریال‌های زیر برای بخش Product Information استفاده کنید:

066-66666666

666-69696969

667-98989898

400-45454545

همچنین در قسمت Product Key عبارت 237H1 را وارد کنید. سپس نصب را ادامه و کامل کنید. اتصال خود را به اینترنت قطع کرده و برنامه را اجرا کنید. پس از نمایش پنجره‌ی Autodesk Licensing روی Activate کلیک کرده و در مرحله‌ی بعد Request an activation code using an offline method را انتخاب کرده و ادامه داده و برنامه را مجددا اجرا کنید. فایل Keygen موجود در پوشه‌ی Crack را با Run as administrator اجرا کرده و روی Patch کلیک کنید. سپس سریال داده‌شده در قسمت Request Code را در محل مربوطه در Keygen وارد کرده و روی Generate کلیک کنید. در پنجره‌ی لایسنس، گزینه‌ی I have an activation code from Autodesk را انتخاب کرده و کد داده‌شده در قسمت Activation را با کلیک روی بخش 1، Paste کرده و OK کنید. در صورت دریافت پیام خطا یک بار دیگر روی Patch کلیک کنید.

در صورت نمایش پیام قرار دادن دیسک در حین نصب، فایل ISO را با استفاده از نرم‌افزارهایی مثل PowerISO و UltraISO استخراج کرده و از داخل هارد نصب کنید؛ و در صورت نمایش دوباره‌ی پیام مشکل را از ویندوز خود بدانید. 




طبقه بندی: دانلود نرم افزار، 
ارسال توسط سهیل اولیازاده(دبیر انجمن)
نویسندگان
.: نظر سنجی :.
به کدوم یکی از گرایش های رشته نقشه برداری علاقه دارید؟







پیوند های روزانه
ابر برچسب ها