دوست داران نقشه برداری
انجمن علمی نقشه برداری دانشگاه صنعتی سیرجان
دوست داران نقشه برداری.:.:.:.:.:.وبلاگ انجمن علمی نقشه برداری دانشگاه صنعتی سیرجان


معرفی دوربین جدید لایکا – Leica Nova MS50 & Leica Nova MS60

leica

برای اولین با در دنیا توسط شرکت لایکا سوئیس: توتال استیشنی با قابلیت برداشت لیزر اسکنر ۳ بعدی، توتال استیشن موتورایز 

تصویربرداری و تعیین موقعیت جهانی (GPS-GNSS)

         

توتال استیشن لایکا نوا مدل MS50 اولین توتال استیشن چندایستگاهی برای طیف بی سابقه از کاربردها:

برای اولین بار در توتال استیشن لایکا MS50 تمامی اندازه گیری های مهم در یک دستگاه ادغام شد تا درهای جدیدی رو به دنیای اطلاعات مکانی باز شود.

تمامی کاربردها شامل لیزراسکنینگ ۳بعدی دقیق، توتال استیشن دقیق و موتورایز، تصویر برداری دیجیتال و سیستم تعیین موقعیت جهانی (GPS-GNSS ) همگی در جدیدترین توتال استیشن لایکا گرد هم آمده است. تکنولوژی جدید MergeTEC قابلیتهای سخت افزاری را با راهکارهای فشرده مدیریتی ترکیب می کند، عکسها با اسکن ها بهنگام شده و داده های برداشتی لیزر اسکنر به اندازه گیریهای توتال استیشن متصل شده تا بهترین راه را برای مدیریت داده ۳بعدی مهیا شود.

                     
              nova

شرکت لایکا سوئیس با بیش از ۲۰۰ سال تجربه و تولید کننده پیشرو تجهیزات ژئوماتیک و نقشه برداری در ۴ ژوئن ۲۰۱۳ در لاس وگاس آمریکا اعلام کرد که نسل جدید توتال استیشن ها با نام Leica Nova به بازار خواهد آمد. بعد از معرفی توتال استیشن سری Flexline و سری Viva ،لایکا این توتال ترکیبی را راهی بازار کرده است که بدون شک نقطه عطفی در تجهیزات اندازه گیری و علوم  ژئوماتیک می باشد.

                          aaaa

توتال استیشن لایکا نوا (در نجوم نوا بمعنی ستاره‌ای‌ که‌ نور آن‌ چند روزی‌ زیاد شده‌ ودوباره‌ کم‌ شود) یک راهکار پیشرفته بوسیله تکنولوژی پیشرفته اندازه گیری است که کیفیت و دقت غیر قابل رقابت را برای طیف کاربردهای مختلفی فراهم می کند: اندازه گیری در یک کارگاه ساختمانی، محاسبه حجم، مانیتورینگ و میکروژئودزی سد ، پل یا تونل، ذخیره کردن صحنه تصادف با عکاسی دیجیتال، اسکن کردن نمای یک سازه همگی توسط توتال استیشن لایکا نوا فراهم آمده است.
طبقه بندی: معرفی نقشه برداری، 
ارسال توسط سهیل اولیازاده(دبیر انجمن)
نویسندگان
.: نظر سنجی :.
به کدوم یکی از گرایش های رشته نقشه برداری علاقه دارید؟پیوند های روزانه
ابر برچسب ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic